تور ها

تصویر نام تور تامین کننده اقامت پرواز تاریخ قیمت تماس مشاهده

شرایط سفر تورها

مسافر گرامی ضمن تشکر از خرید شما از مجموعه تورهای نوین خواهشمند است برای تسهیل در سفر خود به نکات زیر توجه فرمایید:
یک: در صورت هرگونه مغایرت و مشکل در پرواز به هیچ عنوان نگران نبوده و با پشتیبانی آژانس تماس بگیرید تا همکاران را در اسرع وقت مشکلات شما را رفع و حل نمایند.
 دو: توجه به مقدار بار خود در سفرهای داخلی داشته باشید معمولاً در اینگونه سفرها بین 15 تا 30 کیلوگرم امکان حمل بار وجود دارد و داخل کابین تا ۷ کیلو امکان حمل دارد.
 سه: برای پیدا کردن چمدان و ساک خود خواهشمند است ضمن نشانه گذاری در البسه خود از قفل بودن و عدم باز شدن لوازم خود مطمئن باشید و توجه داشته باشید که البسه مشابه شما در تحویل بار زیاد میباشد.
چهار: در بدو ورود به شهر مقصد پس از دریافت تشریفات تحویل بار ( البته تگ بار خود را برای خروج از فرودگاه به مسئول مربوطه ارائه دهید.) توجه داشته باشیم که تگ یا رسید بار خود را تحت هیچ عنوان مخدوش یا معدوم نفرمایید؛ زیرا تشریفات تحویل بار زمان بر و مراحل قانونی خود را دارا می باشد.
 پنج: پس از خروج از فرودگاه ترانسفر شما با تابلوی نام هتل یا کارگزار روبروی درب خروج فرودگاه منتظر شما می باشد؛ بدون عجله و با آرامش ترانسفر خود را پیدا کرده و با ماشین مربوطه به هتل مراجعه فرمایید.
شش: چون اکثر پروازهای صادر شده چارتر آژانس صادر کننده می باشد و یا پروازهای سیستمی توسط ساین آژانس صادر کننده بوده نیازی به همراه داشتن بلیط کاغذی نمی باشد؛ ولی تصویر بلیط خود را تا پایان سفر همراه خود نگه دارید و در صورت لزوم به مسئول مربوطه تحویل دهید.
هفت: داشتن تصویر واچر هتل تا پایان سفر الزامی می باشد و به مسئولین و پذیرش هتل تحویل دهید.
هشت: ضمن توجه به ساعت استاندارد ورود هتل ها در کلیه کشورهای جهان ساعت ۱۴ تا ۱۵ ورود و ۱۱ تا ۱۲ خروج می باشد؛ قبل از ساعت ورود و بعد از ساعت خروج می‌توانید البسه خود را قسمت بار هتل تحویل و از  ساعت مانده خود لذت کافی را ببرید.
نه:  در صورت هرگونه نیاز به تغییر در تاریخ و ساعت سفر، تعداد شب اقامت و تغییر در تعداد مسافرین با کانتر مربوطه تماس حاصل فرمایید. ( توجه داشته باشید که به علت چارتر بودن اکثریت تورها تغییرات ملزومه شامل درصد جریمه نسبت به تاریخ درخواست تغییرات می باشد. )
ده: راهنمای آژانس ما در جزیره موظف می باشد هر گونه سوال و مشکل شما را در اسرع وقت حل و فصل نماید؛ لذا شماره آن را از کانتر مربوطه دریافت نمایید و از لیدر خود در خصوص خرید خدمات گردشگری و هر گونه نیاز در جزیره کیش استفاده لازم را بهره مند شوید.
 یازده: توجه داشته باشید در صورت خرید هر گونه خدمات گردشگری که به هر دلیلی موفق به استفاده از آن نشدید به هیچ عنوان استرداد نمی گردد، لذا در خرید خود دقت لازم را به کار گیرید.
دوازده: در سفرهای داخلی، درهنگام استقرار در پرواز و هتل مسافر مشمول ضوابط بیمه تامین شده توسط ایرلاین و هتل می باشد. در صورت نیاز به بیمه با پوشش بالاتر برای سفر خود؛ مسافر می تواند از بیمه مسافرتی سامان و یا بیمه ملت برای سفر خود کمک بگیرد.