تور ها

تصویر نام تور تامین کننده اقامت پرواز تاریخ قیمت تماس مشاهده

تور ارزان گرجستان

تور ارزان گرجستان
به طور کلی سفر به کشورگرجستان هزینه خیلی بالایی ندارد وهمان مقدار هزینه به عوامل زیادی بستگی دارد ازجمله عوامل موثر درسفر به گرجستان عبارتند از: سفر به صورت هوایی یا زمینی، به صورت تکی یا گروهی و اینکه در چه فصلی مسافرت کنید. اگر به صورت هوایی با تعداد کمتر و در فصل زمستان مسافرت کنید میتوانید هزینه خیلی کمتری داشته باشد و باز بسته به اینکه چه هتلی را رزرو کنید در هزینه سفر شما موثر است با مراجعه به آژانس های معتبر می توانید تورهای خیلی ارزان و باکیفیت به گرجستان راتهیه کنید. سفر به گرجستان رامیتوان با هواپیمای،قطار، اتوبوس و یا ماشین شخصی انجام داد.
تور گرجستان از شیراز
برای سفر به گرجستان ازشیراز بهترین زمان فصل بهار است. چون دراین فصل هوا خیلی معتدل است. برای سفر به گرجستان می توان ازتورگرجستان، تورتفلیس، تورباتومی و یا تورترکیبی باتومی تفلیس استفاده کرد.
تور گرجستان از ایران
گرجستان به دلیل داشتن مکان های دیدنی زیاد وشهر های زیبا افراد زیادی رابرای بازدید جذب می کند. گرجستان شهر های زیادی دارد. ولی دوشهر باتومی و تفلیس پرطرفدارترهستند. به طورکلی گرجستان دراروپا وآسیا از جذاب ترین مناطق است و به همین دلیل هر روزه مسافران زیادی را از ایران به خود جذب می کند.
تور گرجستان از تهران
برای کاهش هزینه های تور گرجستان ازتهران باید تحقیق کنیم که کدام یک ازتورها مقرون به صرفه است. ازجمله این تورها، تورهای لحظه آخری هستند که کاهش قیمت بسیاری دارند. عواملی چون نوع هتل، ایرلاین و فصل درهزینه تور گرجستان ازتهران تاثیر می گذارد.
تور گرجستان از مشهد
امروزه افراد زیادی خواهان سفر به گرجستان هستند. به همین نسبت  تقاضای تور گرجستان از مشهد نیز افزایش یافته است. و روزانه افراد زیادی متقاضی سفر به گرجستان هستند. یکی از مزیت های سفر به گرجستان با تور این است که میتوان ازبین تور های متنوع گرجستان از مشهد بهترین را انتخاب کرد و یک سفر با کیفیت را تجربه کرد.
تور گرجستان از ایروان
اکثر مسافرانی که به گرجستان مسافرت می کنند. بعد از گرجستان به ایروان نیز سفر می کنند. چون فاصله کمی با یکدیگر دارند. فاصله بین گرجستان باایروان ۲۷۶ کیلومتر است که به صورت هوایی ۳۰ دقیقه و به صورت زمینی ۳ ساعت و ۳۵ دقیقه طول می کشد. ولی برای سفر به کشور ارمنستان نیاز به ویزا است.
تور گرجستان از اصفهان
سفر به گرجستان یک سفر کم هزینه است و به همین دلیل مسافران زیادی تمایل به سفر به گرجستان را دارند. در گرجستان هتل های مختلف مانند: هتلهای۵ ستاره ، هتلهای۴ ستاره، هتلهای ۳ ستاره و...وجود دارد .کیفیت هتل ها در گرجستان خیلی بالا نیست بهتر است هتل های پنج ستاره، چهار ستاره و ستاره را انتخاب کنید. اکثر مسافران گرجستان باید برای حرکت به تهران مراجعه کنند چون تورهای گرجستان از تهران حرکت می کنند.
تور گرجستان از تبریز
برای سفر به هر کشوری مقداری ارز رایج آن کشور را باید به همراه داشته باشیم، لاری واحد پول رایج کشور گرجستان است ولی میتوان دلار و پولهای رایج دیگر نیز داشته باشید.